Budima
nieruchomości & inwestycje

ul. Wydmowa 4
05-092 Łomianki

Jak do nas dojechać

Napisz do nas czego szukasz.
Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.

Imię i Nazwisko

Adres e-mail

W sprawie
Wysokość budżetu

Wiadomość

Zgodnie z Rozporządzeniem parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/697 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informuję, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Budima Beata Majewska Spółka Jawna z siedzibą w Łomiankach (05-092), ul. Wydmowa 4,
2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zadane przez Panią/Pana pytanie w szczególności w celu przedstawienia oferty sprzedaży nieruchomości na podstawie art. 6 ust.1 lit. f RODO (realizacja prawnie uzasadnionego interesu Administratora),
3. Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu, nie będą przekazywane do innych podmiotów , ani instytucji międzynarodowych.
4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie,
5. Z zastrzeżeniem warunków określonych w przepisach RODO przysługują Pani/Panu następujące prawa: żądania dostępu do danych, sprostowania danych (poprawienia), przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania a także żądania usunięcia danych (jeśli nie ma podstaw do tego, aby były przetwarzane).

W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych (w tym cofnięcia zgody) można kontaktować się z Administratorem Danych pod adresem e-mail: biuro@budima.pl lub korespondencyjnie na adres: Budima Beata Majewska Spółka Jawna 05-092 Łomianki, ul. Wydmowa 4. Więcej na Polityka prywatności.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne abyśmy mogli kontaktować się z Państwem w celu obsługi zapytania lub przedstawienia oferty.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Budima Beata Majewska Spółka Jawna