Budima
nieruchomości & inwestycje

Informacje i rezerwacje

od 8:00 do 17:00
od poniedziałku do piątku

Usługi

W Budima Inwestycje i Nieruchomości świadczymy kompleksowe usługi doradztwa z zakresu obrotu nieruchomościami. U nas znajdziesz:

Fachowe wsparcie przy zakupie mieszkania, domu lub działki

Pomożemy Ci znaleźć nieruchomość najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Możesz liczyć na wsparcie podczas całego procesu zakupowego: od poszukiwania nieruchomości, poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu i przeprowadzeniu procedury kredytowej, aż do finalizacji transakcji u notariusza.

Pomoc przy sprzedaży nieruchomości

Służymy pomocą przy regulowaniu stanów prawnych i własnościowych nieruchomości. Wspieramy podczas całego procesu sprzedaży, aż do momentu przekazania kluczy nowemu nabywcy. Zachęcamy do współpracy na zasadzie wyłączności, co znacząco zwiększa skuteczność naszych działań i przyspiesza proces sprzedaży.

Nie tylko gotowe domy i mieszkania

Znajdziesz u nas nowe domy i mieszkania, ale nie tylko. Możesz z nami znaleźć działkę budowlaną i zlecić nam budowę domu. Oferujemy usługi budowy domów w stanie deweloperskim, ale również budowę domu pod klucz. Dzięki temu możesz mieć dom swoich marzeń bez tracenia czasu na samodzielnie pilnowanie ekip i procesu budowy.

Warszawa i okolice

Nasze działania koncentrujemy na Warszawie i okolicach, dzięki czemu świetnie znamy warunki rynkowe z tego rejonu. Pozwala nam to wskazać nieruchomości dopasowane do Twoich potrzeb i rzetelnie doradzić, która z nich jest szczególnie warta uwagi.
Jeśli chcesz mieszkać w Warszawie i okolicach, szukasz nowego lokum, to zadzwoń do nas i skorzystaj ze wsparcia doświadczonych profesjonalistów.