Budima
nieruchomości & inwestycje

Informacje i rezerwacje

od 8:00 do 17:00
od poniedziałku do piątku

O firmie

Chcesz kupić/sprzedać mieszkanie, dom, działkę w Warszawie i okolicach? W Budima Nieruchomości i Inwestycje znajdziesz fachowe wsparcie na każdym etapie transakcji. Gwarantujemy profesjonalną i staranną usługę doradczą, co jest wynikiem niemal piętnastoletniego doświadczenia na rynku nieruchomości.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Wiemy, że decyzja o zakupie nieruchomości należy do jednych z najkosztowniejszych, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, czego potwierdzeniem jest posiadana przez nas polisa OC. Dodatkowym gwarantem jest nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie. Od 2005 roku aktywnie pośredniczymy w transakcjach na rynku nieruchomości i inwestujemy, dzięki czemu nie tylko świetnie znamy procedury i przepisy obowiązujące na rynku nieruchomości, ale mamy również doskonałe rozeznanie na lokalnym rynku nieruchomości.

Warszawa i okolice

Działamy na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym naciskiem na Warszawę i jej północno-zachodnie okolice. Jeśli masz w planie kupić nowy dom, mieszkanie lub szukasz działki pod budowę domu w Warszawie i okolicach, to zobacz aktualne oferty , skontaktuj się z nami i spełnij swoje marzenie o własnym lokum.

Zobacz aktualne oferty
Skontaktuj się z nami